Duben 2013

Můj nový blog !!! :-)

8. dubna 2013 v 14:45 | Maruška - Mája ;-) |  Blog
Ahoj,v sobotu jsem si udělala teda ten nový blog,jak jsem psala !!! Už tam mám nějaké články !!! Blog je o Taylor Swift a Seleně Gomez. Zde - www.taylorandselena-official.blog.cz !!! Tento blog ruším ( www.celebritslife-girlslife.blog.cz,kdyby ho někdo chtěl,tak ať mi napíše na nový blog.

Ahoj Maruška - Mája :-) !!!

!!! UPOZORNĚNÍ !!! :-)

2. dubna 2013 v 15:13 | Maruška - Mája :-) |  JÁÁÁ !!! :-)
Ahoj všichni,omlouvám se,že tu moc nejsem...nemám moc na blog čas. Kamarádka ze třídy má blog ( www.na-parket-cz.blog.cz ) a poradila mi,kde mám najít různých celebrit osobky atd. ... !!!! Nestíhám semka moc nic dávat !!!! Domluvili jsme se,že příští týden v úterý ke mě půjde,a uděláme ten nový blog,který bude o Seleně Gomez a Taylor Swift !!! Kdyby se náhodou od nějaké jiné celebrity ukázaloněco zajímavého,tak to semka určitě přidám !!! Jak budu mít ten nový blog,tak se budu snažit semka přidávat více článků než do teď !!! Kamarádka mi pomůže s rubrikami...atd . ... !!! Takže do konce tohoto týdne ( vlastě to příštího úterý ) tu nebudu...a budu přemýšlet,jak na ten nový !!! Už se moc těším !!! Tak v úterý !!! PS : samozřejmě Vám v úterý na celebritslife-girlslife.blog.cz napíšu novou stránku o Seleně Gomez a Taylor Swift !!!

Přeji pěkný den !!!

Ahoj Maruška - Mája :-) !!!

Papa ;-)

NÁVŠTĚVNOST MÉHO BLOGU ZA TÝDEN OD(25.3. 2013 - 31.3. 2013) !!!

1. dubna 2013 v 14:20 | Maruška - Mája :-) |  Návštěvnost mého blogu !!! :-)
Ahoj všichni,dneska mi došel toplist...návštěva za týden od (25.3. 2013 - 31.3. 2013) !!! Trošku se to od minzule zlepšilo...ale stovky se to pořád ne a ne dostat !!! :-( !!! Dneska jsem se dívala na ÓČKO !!! Mluvili tam různě o celebritách a hlavně tam mluvili o Twilight !!! Mluvili...že prý možná natočí nějaký díl...který se jmenuje " TMA " !!!
Jsem zvědavá,jak to dopadne,ale v každém případě Vás o všem budu informovat !!! :-)

Navstevnost za minuly tyden (25.3. 2013 - 31.3. 2013) je:
Pondeli: 5
Utery: 4
Streda: 8
Ctvrtek: 9
Patek: 11
Sobota: 0
Nedele: 4

Celkem: 41

!!! PvK !!!
Díky Maruška - Mája :-)

Papa ;-)